RSS Feed

Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Rychlá Via SMS půjčka.

16.7.2012 by wireen No Comments »

Potřebujete vytáhnout z paty trn v podobě nedostatku peněz krátce před výplatou? Nebo se naskytla koupit něco, po čem už dlouho toužíte, ale jaksi vám už chybějí peníze v rozpočtu? Tak či onak je tu pro vás Via SMS půjčka, která vám poskytne rychlé řešení každé situace.

Systém, na kterém služba stojí, je jednoduchý. Předně je třeba zaregistrovat se na stránkách viasms.cz, kde zadáte pár svých osobních údajů. Následně potvrdíte registraci odesláním registračního poplatku ve výši jedné koruny. Pak už můžete žádat o půjčku a to buď pomocí SMS zprávy nebo přes jednoduchý formulář, který najdete ve svém profilu na stránkách viasms.cz. Pak už stačí počkat, zda bude vaše SMS půjčka schválena a následně vám bude požadovaná částka doručena na účet. .

Půjčit si přitom můžete až dvanáct tisíc korun. Jelikož jde o krátkodobé půjčky, budete mít na její splacení v základu nejvýše třicet dní. Nicméně tuto dobu lze opakovaně prodloužit a postačí k tomu pouze zaplacení poplatku za prodloužení půjčky a o více věcí se už nemusíte starat.
SMS rychlé půjčky jsou vhodné opravdu pro každého. O tom, že systém opravdu funguje, se můžete přesvědčit sami klidně hned. Využijte také nebankovní půjčky bez registru, ty jsou snadné a pro všechny

 
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply